Kazalo po Združenje ZPMS forumu

Vèerajšnjemu obisku na rob

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Odnos javno - zasebno v zdravstveni negi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporoèilo
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Sre Apr 12, 2006 06:06    Naslov sporoèila: VèerajÅ¡njemu obisku na rob Odgovori s citatom

Vèeraj sem bila žalostna in besna obenem, danes sem samo še besna. Mnenje o patronažni službi, ki sem ga imela možnost vèeraj prebrati je skrajno žaljivo za vse izvajalke patronžne zdravstvene nege, neetièno in nevredno nekoga, ki naj bi se uvršèal med intelektualce. Pri tem pa me najbolj moti to, da je kljub lanskemu datumu še vedno aktualno in v slovenskem primarnem zdravstvu sploh ni osamljen primer, èeprav se najveèkrat skriva za hinavskimi, diplomatsko izbranimi govorièenji o "naših zlatih patronažnih sestrah".
Res ne razumem, da še vedno toliko naših kolegic mirno sprejema vlogo ubogljivih, vdanih kokošk, ki pridno nesejo jajca v èast, slavo in korist narcisoidnih prenapetežev, ki svojih lastnih ne premorejo niti v taki meri, da bi bili zmožni vsaj spoštljivega odnosa do njih, kaj šele, da bi se bili sposobni sooèiti z izzvivi sodobnega èasa.
Nazaj na vrh
Pokaži sporoèila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Odnos javno - zasebno v zdravstveni negi Èasovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski èas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS