Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu

Vesel zakljuèek leta !

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu -> PatronaĹľne zgodbice
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
majda n



Pridružen/-a: Sre Apr 2006 20:48
Prispevkov: 342

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 11, 2006 20:34    Naslov sporočila: Vesel zakljuèek leta ! Odgovori s citatom

Kot se spodobi ob koncu leta, smo se kolegice iz okolice Maribora odloèile, da si priredimo zakljuèek leta.
Aleksandra in Anita sta stvar vzele zelo resno. V trenutku sta doloèili termin in rezervirali mize v restavraciji hotela Leonardo v Slovenski Bistrici. Sonja, Mojca, Suzana in Stanka, so se navdušeno odzvale, iz Lovrenca na Pohorju smo zbezljale tudi Danico. Prijetno pa smo bile preseneèene, da sta se na naše povabilo z veseljem odzvali tudi kolegici Marija in Estera iz Oplotnice. Zlatka je diplomatsko nekoliko zamujala, ker je umetniško napajala svojo dušo na koncertu tamburašev.Tako je to bil deloma tudi spoznavalni veèer. Bile smo prava drušèina ! Aleksandra in Anita sta dobesedno žareli, bili sta dobri gostiteljici. Na pogrinjku je vsako èakalo majhno darilce, ljubka pozornost. Preživele smo èudovit veèer, veèer v znamenju smeha, odliène žive glasbe, ki nas je vztrajno vlekla na plesišèe. Mojèine nogice so lahkotno drsele po plesišèu, no tudi me s Stanko se nisva dali! Veèer je minil, kot bi pihnil ! Zadovoljne, z lepimi željami smo se poslovile, odloèene, da se za 8. marec spet dobimo. In ne nazadnje je pomembno predvsem to, da smo povezane in tudi na tak naèin negujemo dobre medsebojne odnose, kar pa je osnova za dobro sodelovanje.


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
MERC4



Pridružen/-a: Ned Mar 2006 7:38
Prispevkov: 73
Kraj: SLOVENSKA BISTRICA

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 11, 2006 21:19    Naslov sporočila: odgovor Odgovori s citatom

Glede na to , da je pohvala za zabavo prišla iz Majdinih ust , ni kar tako od muh , saj je patronažne zabave prirejala veè let, kot sem bila jaz v službi na patronaži. Vesele in sprošèene smo bile vse in to je nekaj kar v življenju šteje in je nepozabno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Pon Dec 11, 2006 23:15    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moje drage vesele Ĺ tajerke !
Tole veselje ob kocu letošnjega leta ste si pa res pošteno zaslužile. Iskreno vam želim, da bi vam po vsem, kar ste prestale za dosego svojega cilja - zasebništva, odslej življenje in delo vedno potekalo v tako lepem vzdušju in medsebojnem sodelovanju. Preprièana sem, da boste s svojim vzgledom opogumile številne kolegice, ki si želijo po vaši poti.
V našem združenju se pa vaših odliènih organizatorskih sposobnosti in dobre volje zelo veselimo.

Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu -> PatronaĹľne zgodbice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS