Kazalo po Združenje ZPMS forumu

Zasebnice mentorice

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Zasebna patronažna dejavnost
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
stanka



Pridružen/-a: Ned Feb 2006 20:41
Prispevkov: 171
Kraj: LimbuÅ”, Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 19, 2006 21:39    Naslov sporočila: Zasebnice mentorice Odgovori s citatom

Visoka zdravstvena Å”ola v Mariboru je potrdila tri zasebne patronažne sestre za mentorje Å”tudentom. Vaje se priĆØnejo 22.1.2007. Å e pred tem se dobimo z gospo Sancin na naÅ”ih terenih.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
MERC4



Pridružen/-a: Ned Mar 2006 7:38
Prispevkov: 73
Kraj: SLOVENSKA BISTRICA

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 25, 2007 18:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jaz sem dobila Å”tudentko Tino AĆØko, ki je tako postala prva Å”tudentka Visoke zdravstvene Å”ole Maribor, katera opravlja vaje iz predmeta Patronažna zdravtvena nega, pri koncesionarki na podroĆØju patronažne zdravstvene nege. Moram povedati, da vaje potekajo brez problemov, Å”e bolje kot so v ZD, s Å”tudentko se individualno odloĆØava o stvareh. Mislim, da je tudi ona zadovoljna in bo apelirala na ostale Å”tudente, da se bodo tudi v prihodnje odloĆØali za opravljanje vaj pri koncesionarkah. Vsaka skrb glede strokovnosti na podroĆØju zdravstvene nege na terenu je popolnoma odveĆØ, kar je bilo zelo dvomljivo s strani zavodov, kateri so bili do sedaj edine uĆØne baze Å”tudentov.
ƈe delaÅ” dobro ni pomembno kje si...ker ĆØlovek vedno ostane tak kot je...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
stanka



Pridružen/-a: Ned Feb 2006 20:41
Prispevkov: 171
Kraj: LimbuÅ”, Maribor

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 25, 2007 19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz sem s svojima dvema dosedanjima Å”tudentkama bila zelo zadovoljna. NaĆØin organizacije vaj je v soglasju z gospo Sancinovo fleksibilen in upoÅ”teva tudi želje Å”tudentov. Temu bi jaz rekla dobrodoÅ”la možnost izbire. V nekaterih krogih pa je že možnost opravljanja vaj pri zasebnici sprožila pravi revolt.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Zasebna patronažna dejavnost Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS