Kazalo po Združenje ZPMS forumu

ƈitalec

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Tržnica
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Čet Maj 04, 2006 21:11    Naslov sporočila: ƈitalec Odgovori s citatom

2006/5/4, Dragica Hribar <dragica.hribar@siol.net>:
IÅ”ĆØem star stacionaren ĆØitalec. Do sedaj sem imela sposojenega in sem ga morala vrniti. Glede na to, da imam poloviĆØno koncesijo in naĆØeloma stalne stranke, mi to trenutno predstavlja stroÅ”ek za nakup novega. ƈe ima mogoĆØe kdo starega stacionarnega ali prenosnega, pa ga ne potrebuje, bi ga odkupila. Hvaležna bom tudi za vsako informacijo v zvezi s tem.
Lep pozdrav.
Dragica Hribar
Nazaj na vrh
Vali



Pridružen/-a: Ned Mar 2006 13:39
Prispevkov: 634

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 05, 2006 20:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Glede ĆØitalcev je potrebno vpraÅ”ati uvoznika. Mislim, da je za Slovenijo podjetje Metra. Kakor sem seznanjena je bilo pred dobrim letom reĆØeno, da jih francoski proizvajalec ne bo veĆØ dobavljal. Cena pred letom je bila okrog 70.000 SIT.
Možno je vpraÅ”ati tudi v zdravniÅ”kih krogih. Sama sem prenosni ĆØitalec dobila iz zasebne ambulante medicine dela. Zdravnik prenosnika ni rabil, ker ne dela hiÅ”nih obiskov. Na ZZZS so potem naredili prenos na mene in ga imam brezplaĆØno v uporabi. Seveda je last ZZZS in ga tam tudi vodijo v popisu osnovnih sredstev. Vsako leto mi poÅ”ljejo v podpis inventurni list. Verjetno imajo na ZZZS tudi seznam zasebnikov,ki imajo v uporabi tako fiksne kot prenosne ĆØitalnike. Možno je, da kdo obeh ne rabi in bi ga bil pripravljen vrniti. Malo povpraÅ”ajte.
Ko smo odhajle v zasebniŔtvo smo morale vse zasebnice zdravstvenemu domu vrniti prenosnike in tudi profesionalno kartico. Zato morate ZZZS zaprositi za novo profesionalno kartico. Za to pa potrebujete poseben obrazec,ki ga dobite na ZZZS.
Pa veliko uspeha pri takih drobnih, vendar zelo pomembnih zadevah.
Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Vali



Pridružen/-a: Ned Mar 2006 13:39
Prispevkov: 634

PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 14:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Naj napiÅ”em Å”e telefonsko Å”tevilko uvoznika za ĆØitalce. Upam,da je Å”e prava: Metra Trzin 01 561 07 40
Question
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Tržnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS