Kazalo po Združenje ZPMS forumu

Posebna akcija obloge Silvercel!

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Tržnica
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Johnson&Johnson



Pridružen/-a: Ned Mar 2007 19:02
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2007 10:14    Naslov sporočila: Posebna akcija obloge Silvercel! Odgovori s citatom

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tamara



Pridružen/-a: Sob Maj 2007 18:40
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 05, 2007 19:33    Naslov sporočila: cena silvercel Odgovori s citatom

Zdravo!

Mene pa zanima, kolikÅ”na je cena ene Å”katle 10ih kosov (11 X 11)silvercela. Informacije so za gospo, ki uporablja ta izdelek, vendar ni prepriĆØana glede cene, saj je na izdelku druga cena, kot pa jo mora dejansko plaĆØati patronažni sestri, ki ji ta izdelek prinese.

Hvala za informacije, lep pozdrav Tamara
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2007 09:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Upam, gospa Tamara, da bo predstavnica podjetja Johnson&Johnson že jutri odgovorila in vam posredovala cene njihovih prodajnih artiklov, predvsem pa možnosti najugodnejÅ”e nabave. Cene se namreĆØ razlikujejo, paĆØ glede na to, kako jih razliĆØni distributerji oblikujejo.
Glede na nezaupanje do patronažne medicinske sestre, ki ste ga izrazila, pa vam moram pojasniti, da nabava zdravil in pripomoĆØkov, tako tistih, ki so na recept kot tistih, ki so v prosti prodaji ni delo patronažne medicinske sestre. Dvomov se bo omenjena gospa torej otresla, ĆØe bo obloge za rane kupovala sama ali pa svojci oziroma znanci, ki jim bolj zaupa.
Nazaj na vrh
cilka



Pridružen/-a: Sre Mar 2007 21:57
Prispevkov: 47

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2007 11:27    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rada bi le dodala moje izkuÅ”nje z nabavo materjala za paciente. ƈeprav sem dobro želela in se ponudila, da nabavim materjal po najnižji možni ceni, kar ga preko pogodbe lahko, to Å”e zmeraj pacienti razumejo, kot kupovanje od patronažne sestre in ne verjamejo, da mi niĆØ ne zaslužimo s tem. Jaz sem sedaj odloĆØena, da niĆØesar veĆØ ne kupim ampak le svetujem kje se dobi po najugodnejÅ”i ceni, svojci oz. skrbniki pa naj se potrudijo in opravijo potrebno dolžnost.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tamara



Pridružen/-a: Sob Maj 2007 18:40
Prispevkov: 2

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2007 12:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zdravo!

Hvala za odgovor. Popolnoma zaupam v delo patronažnih medicinskih sester, samo se je problem pojavil, ker je bila cena na samem izdelku 10krat nižja, kot pa jo je potem dejansko plaĆØala uporabnica. Lahko da je Å”lo za napako pri pisanju-ker se hitro zgodi da decimalno vejico narobe napiÅ”eÅ”. Zato sem se pozanimala pri vas, da pomirim gospo.

Lep pozdrav, Tamara
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Ned Maj 06, 2007 13:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsekakor razlika v ceni ne more biti desetkratna, zato gre verjetno res za nesporazum.
ƈudi me, da pacientka ni o tem vpraÅ”ala kar svoje patronažne medicinske sestre. Gotovo bi ji ona sama Å”e najbolj natanĆØno odgovorila, zakaj gre.
Upam pa, da boste problem reÅ”ili in se bodo dvomi razblinili. Odnos med patronažno medicinsko sestro in bolnikom potrebuje veliko medsebojnega zaupanja in Å”koda je, ĆØe ga z nepotrebnimi sumniĆØenji zapravimo.

Lepo pozdravljeni !
Nazaj na vrh
polonca
Gost





PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2007 15:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ƈe je cena na izdelku 10x nižja, je verjetno na embalaži izpisana cena enega komada silvercela, saj praviloma v maloprodaji lahko kupimo posamezne komade, v veleprodaji pa je potrebno kupiti celo Å”katlo, to je cena za komad x 10, ĆØe jih je v Å”katli 10.
Jaz osebno naredim pacientom marsikatero uslugo, ko pa je posredi denar, samo svetujem, kupiti morajo sami. Samo spomnite se kolegice, kako so vsi zmogli na upravno enoto, ko so si urejali status izgnancev, kako so imeli svojci ĆØas, da so jih peljali tja. Pa brez reÅ”ilca. SliÅ”i se ciniĆØno, ampak je res.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Tržnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS