Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu

Obletnica

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu -> PatronaĹľne zgodbice
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
NADA



Pridružen/-a: Tor Feb 2006 15:39
Prispevkov: 63

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 01, 2007 15:19    Naslov sporočila: Obletnica Odgovori s citatom

Punce, danes je osem let odkar sem zasebnica. Hura!!! Minilo je, kot bi mignil. Ne bojim se dela, temveè nemogoèih ljudi, ki bi mi pokvarili delovni dan. Danes je èas za majhno praznovanje. Vabim vas, da se veselite z menoj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Ned Jul 01, 2007 15:45    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prejmi moje iskrene èestitke. Bile ste res pionirke na podroèju zasebništva in vse, ki smo vam na poti zasebništva sledile, smo hvaležne za temelje na katerih smo nadaljevale gradnjo zasebne dejavnosti, za katero sem preprièana, da ima svetlo prihodnost. V zadnjem letu se je res pojavilo kar veliko nemogoèih ljudi, ki nam želijo pokvariti naše delovne dni in naše zadovoljstvo, a preprièana sem, da jih bomo uspeli tako ali drugaèe preprièati. Predvsem pa se lahko naši uporabniki vsakodnevno preprièajo o kakovosti našega dela in to je tisto, kar bi moralo šteti - ne pa koristi posameznih povzpetnežev.
Te dni naš forum obiskuje veliko kolegic, ki se odpravljajo v zasebništvo ali pa si to vsaj na tihem želijo. Naj jim bo tvojih osem let vzpdbuda in upanje.
Z veseljem ugotavljam, da se v nekaterih obèinah reševanja podeljevanja koncesij na podroèju patronažne dejavnosti lotevajo z veliko veè posluha kot smo ga bili navajeni. Vzrok temu so razumevajoèi ljudje, ki so prevzeli odgovorne funkcije na tem podroèju. Zaradi zašèite naših kolegic in tistih, ki jim pomagajo priti do koncesij za zdaj ne bom imenovala za katere obèine gre, bom pa o tem pozneje gotovo pisala - in to z velikim zadovoljstvom.
Nada, še enkrat èestitke ob tvojem "majhnem praznovanju" in v imenu vseh, ki na našem forumu željno išèejo potrditev za svoje želje in prizadevanja po zasebnem delu, iskrena hvala za vzpodbudne in tople besede.
Nazaj na vrh
sonja



Pridružen/-a: Pon Feb 2006 14:17
Prispevkov: 185

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 02, 2007 16:04    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi moje iskrene èestitke ! Mojih bo pa tudi kmalu sedem let. Lepo praznuj, vesela sem, da smo skupaj in tako imamo vsaj veè samozavesti.

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stanka



Pridružen/-a: Ned Feb 2006 20:41
Prispevkov: 171
Kraj: Limbuš, Maribor

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 02, 2007 18:24    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Iskrene èestitke in prijetno praznovanje!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu -> PatronaĹľne zgodbice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS