Kazalo po ZdruĹženje ZPMS forumu

Ligasano

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po ZdruĹženje ZPMS forumu -> TrĹžnica
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sonja



Pridružen/-a: Pon Feb 2006 14:17
Prispevkov: 185

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 23, 2006 17:41    Naslov sporočila: Ligasano Odgovori s citatom

Poznate ligasano obloge?
Jaz imam z njimi izredno dobre izkuťnje za vse vrste kroniènih ran, predvsem za globoke(preleŞanine), èrne nekroze, gnojne obloge se hitro oèistijo, kot bi naredili nekrektomijo,v dveh do 5 tednih, odvisno od debeline. Jaz ga uporabljam Şe leto in pol, ni me ťe pustil na cedilu, cena je zelo ugodna. Najbolj pa je zanimivo,da pri odstranitvi obloge je rana vedno èista, res ne potrebuje izpiranja, ne smrdi, popolnoma brez vonja in ne potrebuje nobenih mazil, obloga je na rani lahko dokler ne odstopi in ni prepojena z izloèkom, èe ga je na zaèetku, ko se èisti veliko, se namesti netkani vatiranec, ki dobro vpija na to oblogo, sicer pa niè.
Niè nimam od reklame, rada bi vam povedala in svetovala nekaj dobrega.
Vpraťajte, èe vas zanima, splaèa se poskusiti.
Sonja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sonja



Pridružen/-a: Pon Feb 2006 14:17
Prispevkov: 185

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 24, 2006 19:51    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Poglejte tudi na internetu pod ligasano, v tujini veliko delajo z njim in so zadovoljni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Pon Jul 24, 2006 20:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim, Sonja, da bi bilo dobro na forum navesti informacijo o moĹžnostih nabave.
Nazaj na vrh
sonja



Pridružen/-a: Pon Feb 2006 14:17
Prispevkov: 185

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 24, 2006 22:07    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem stopila v stik z dobavitelji upam, da se predstavijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
majda n



Pridružen/-a: Sre Apr 2006 20:48
Prispevkov: 342

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 29, 2006 00:23    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sonja, poskusi ponovno navezati stike z dobavitelji, zanimale bi nas informacije o moĹžnosti nabave ! L.P Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Gost






PrispevekObjavljeno: Sre Apr 23, 2008 22:33    Naslov sporočila: Ligasano Odgovori s citatom

Smo podjetje Profarmakon international d.o.o. in smo od 1.4.2008 uradni zastopnik za obloge Ligasano za Slovensko trŞiťèe. Èe Vas karkoli zanima v zvezi z oblogami nas prosim kontaktirajte. ( profarmakon@amis.net )
Se priporoèamo in Vas lepo pozdravljamo.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po ZdruĹženje ZPMS forumu -> TrĹžnica Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS