Kazalo po Združenje ZPMS forumu

Darinka Fras - Predstojnica OE Patronažno varstvo Maribor

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Iz naÅ¡ih strokovnih organizacij
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporoèilo
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Pon Okt 13, 2008 06:26    Naslov sporoèila: Darinka Fras - Predstojnica OE Patronažno varstvo Maribor Odgovori s citatom

Strokovni svet Zdravstvenega doma Adolfa Drolca Maribor je na torkovi seji potrdil Darinko Fras, viš.med.ses., spec.patr.zdr.nege za Predstojnico OE Patronažno varstvo.

Darinka Fras, ki je omenjeno funkcijo opravljala kot v.d. že skoraj eno leto, si prizadeva za strpen dialog med izvajalci patronažne zdravstvene nege in enotno, v slovenskem prostoru usklajeno ter uspešno in vidno patronažno zdravstveno nego.

Iz Združenja ZPMS pošiljamo Dari in vsem kolegicam, patronažnim medicinskim sestram OE Patronažno varstvo iskrene èestitke in želimo uspešno delo, predvsem pa veliko dobre volje in zadovoljstva.

Nazaj na vrh
benji



Pridružen/-a: Èet Feb 2008 10:58
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 08:06    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Drage kolegice - Patronažne medicinske sestre !


Razveselil me je vaš prekrasen šopek rož. Hvala za èestitke, zavedam se, da mi je naložena velika odgovornost.
Trdno sem preprièana, da skupaj lahko naredimo veliko.

Upam in vem, da bomo dobro strokovno sodelovali. Èaka nas veliko dela.

Hvala!
Lepo vas pozdravlja
Dara
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
Pokaži sporoèila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Iz naÅ¡ih strokovnih organizacij Èasovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski èas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS