Kazalo po Združenje ZPMS forumu

Kegljaška sekcija štajerske regije ZZPMS

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Razvedrilo in kratek èas
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporoèilo
majda n



Pridružen/-a: Sre Apr 2006 20:48
Prispevkov: 342

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2008 14:24    Naslov sporoèila: KegljaÅ¡ka sekcija Å¡tajerske regije ZZPMS Odgovori s citatom

Predsednica kegljaške sekcije kolegica Mojca Kalšek je z podpredsednico Suzano Celan organizirala novoletni turnir v keglanju. Zgodilo se je 19.12.08 v novem, sodobnem športnem centru obèine Ruše Odlièni organizatorki sta najeli kegljišèe samo za nas, tako, da je turnir potekal tekoèe, gladko, predvsem pa sprošèeno. Udeležba je bila fantastièna, sploh pa, ker se nam je pridružila Suzana iz Mute in Zdenka iz Lenarta.
Na štirih stezah po 4 tekmovalke. Zrak – poln adrenalina in duha športne tekmovalnosti. Kar nekaj kolegic me je prijetno presenetilo. Ko bi le videli Stanko…vzravnana, pokonèna, krogla v njenih rokah se je zdela kot peresce, da o moèi njene desnice niti ne govorim..krogla je z najveèjo možno hitrostjo brzela po stezi in nato, gromozanski pok…vse se je treslo. Vsa èast ! No, nekaj je tudi letelo v prazno, mislim pa, da je to bilo predvsem njena taktika za zavajanje nasprotnic. Krhka Mojca se je dobesedno stopila s kroglo. Po krajši meditaciji proti cilju so njene nožice, ki niso kazale teže težkega bremena , brez opotekanja odlièno opravile nalogo. Èe pa je pri tem še držala ritko na desno, je pomenilo, da seje krogla prebila mimo kegljev v desni kot. Danica je izvajala mete izredno resno, odgovorno in uspešno. Brez preseneèenj, takšna je na vseh podroèjih. Aleksandra in Anita pa sta mi dali slutiti, da obvladata tudi to…morda trenirata v ilegali..ne vem. Da se razumemo, tudi Dragica,Jasna ,Zdenka in jaz nismo bile kar tako. Bile smo trde in neomajne nasprotnice, prave veteranke. Krogle v mojih rokah so na trenutke dobesedno zbezljale..Mojca mi je komaj dopovedala, da je moja steza ravno, na desni in levi pa so moje nasprotnice….da je kanal na levi za krogle ki se vraèajo, da moja krogla mora proti keglom po stezi, ne po kanalu za krogle. Krogla mora po stezi sama, jaz jo moram namreè spustiti in poèakati na rjavem polju. Ja, res zapleteno, saj sem sprva mislila, da sem super, ker so po treh metih še stali vsi keglji…to je umetnost ! Albina je pa bila preseneèenje dneva. Tiha, resna, nadvse samozavestna, pa je metala tako, da so se mi keglji prav zasmilili. To je samo padalo, padalo, grmelo. Naredila je pravi dr… mr..Rekli bi stoj in gledaj. In tako je presenetila tudi Suzana iz Mute. Natanèno, moèno in razdiralno,kot cunami, a s takšno lahkoto ! Tesno a odloèno je sledila Zlatka, direktno, takšna kot je, drugega nisem mogla prièakovati.
Rezultati favoritk - Albina 101 , Suzana 98, Zlatka 89. Nekaj èasa niè, nato zlata sredina, moj rezultat ? Ne, ne, tega moj ego ne prenese…
Zakljuèek novoletnega turnirja smo imele v novem kongresnem centru Ruše. Jasno, brez stroke ni šlo, ugotovile smo, da je tukaj èudovit prostor za seminar in kongrese, si ogledale hotelske sobe, apartmaje, Welnes center. Imamo cenik za najem kongresne dvorane, noèitve, hrano….mamljivo in ugodno. In porajale so se seveda neverjetne ideje….èudovite teme…in še in še..
Jutri je nov dan…z boleèinami v sklepih in mišicah, morda,morda bom komaj hodila, a povem vam, splaèalo se je.

Å portni pozdrav !




Favoritke novoletnega turnirja Keglpau
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo Pošlji E-sporoèilo
Albina



Pridružen/-a: Pet Maj 2006 17:36
Prispevkov: 31

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2008 20:51    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Bilo je tako, kot je napisala Majda. Res smo se dobro imele na športno- prijateljskem druženju v Rušah. Vse smo se resno spopadle s kegljaško stezo in keglji, posledice pa so (vsaj pri meni), danes dobro obèutene. Še malo vaje, pa bomo lahko izzvale naše èlanice drugih regij na kegljaški dvoboj.
Ideja, da nas Mojca in Suzana povabita v Ruše je padla že na novoletni zabavi v Slovenski Bistrici (Suzana, kje so slike?!), ki jo je tudi letos organizirala naša Aleksandra in na kateri smo prav tako uživale v dobri družbi, hrani, živi glasbi in plesu. Naj povem, da bi me ostale še dalje, pa so muzikanti omagali....
_________________
Lp, Albina
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo Pošlji E-sporoèilo
MERC4



Pridružen/-a: Ned Mar 2006 7:38
Prispevkov: 73
Kraj: SLOVENSKA BISTRICA

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 21:45    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Na štajerskem koncu imamo tako naporen december na razvedrilnem podroèju da se bomo komaj ustavile do novega leta in si nabrale moèi za spomladansko turnejo...Seveda kar pa je najhuje, da res moramo še trenirati in to seveda v ilegali, ker je konkurenca tako moèna da potem nisi IN.Potrebni so treningi v plesu, teku, hoji v hribe,sedaj pa še v keglanju pri katerem ugotovimo, da imamo še nekaj mišic veè, katere do sedaj še sploh nismo uporabljale.Samo vse to prispeva k boljši splošni razgledanosti in dobri fizièni kondiciji, tako da se trud povrne.
Laughing Laughing Laughing
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo Pošlji E-sporoèilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporoèila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Razvedrilo in kratek èas Èasovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski èas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS