Kazalo po Združenje ZPMS forumu

Mleko in smrkelj

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Problemi s prehranjevanjem
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
swen



Pridružen/-a: Ned Avg 2009 18:35
Prispevkov: 1

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 16, 2009 18:38    Naslov sporočila: Mleko in smrkelj Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Nekje sem zasledil, da pretirano pitje kravjega mleka in uživanje mleĆØnih izdelkov povzroĆØa pri otrocih gnojni smrkelj, ko so prehlajeni.

Ali je to mogoĆØe oziroma ali to drži?

Drugo vpraÅ”anje pa se nanaÅ”a na actimel. Zanima me ali lahko dvoletni otrok uživa actimel? ƈe ga lahko, koliko na teden?

LP swen
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dietikus



Pridružen/-a: Sre Apr 2009 19:35
Prispevkov: 26

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 05, 2009 17:33    Naslov sporočila: ĆØe že spraÅ”ujemo Odgovori s citatom

SpoŔtovani
Res je, ta forum je odprt. Kljub temu je namenjen zdravstvenim delavcem in Ŕe posebej patronažnim medicinskim sestram.
Vse ostale pa prosim, naj vpraŔanja zastavcijo v okviru foruma o prehrani med "Popovimi zdravniki" na web strani pop tv. http://24ur.com/

ƈe pa sem vam s tem odgovorm naredil krivico, potem mi prosim poÅ”ljite zasebno sporoĆØilo.

SreĆØno
_________________
Hrana naj bo zdravilo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Problemi s prehranjevanjem Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS