Kazalo po Združenje ZPMS forumu

dodatek za pomoè in postrežbo

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Zasebna patronažna dejavnost
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporoèilo
Mia
Gost





PrispevekObjavljeno: Èet Mar 02, 2006 22:17    Naslov sporoèila: dodatek za pomoè in postrežbo Odgovori s citatom

Spoštovane kolegice!


Doslej še nisem uredila tega problema, ker enostavno skoraj nisem imela teh obrazcev za izpolnjevati na mojem pretežno kmeèkem podroèju.Sedaj pa je moj zdravnik tudi zasebnik in bo treba doreèi kako , da bo prav vsem, seveda tudi meni.

Prosim za nasvet ali beležite le obisk ali zaraèunavate ljudem ali zdravniku in koliko?

Preprièana sem, da bo odgovor pravšnji tudi za vse nas. Smile
Najlepša hvala za pomoè!

Lep veèer še naprej!
Mia
Nazaj na vrh
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Pet Mar 03, 2006 06:21    Naslov sporoèila: Dodatek za pomoè in postrežbo Odgovori s citatom

Jaz pišem svoja mnenja na predpisan obrazec, ki ga izpolni zdravnik, zadaj pa je namenjen prostor za Poroèilo patronažne službe. V (audaxovem) programu napišem mnenje v Dokumentih in ga sprintam kot dokument z glavo.
Druga pesem pa je seveda plaèilo. Jaz jih zaenkrat pišem zastonj. Je pa tudi razlika med zdravniki. Veèina zaraèunava te storitve po doloèenih cenah, so pa tudi taki, ki to delajo zastonj.
Vsekakor je to še ena izmed zadev, ki jo bomo morale sprožiti zasebne patronažne med. sestre in bo verjetno tudi tema pogovora 9. 2. ob 13. uri v Mariboru. Pridi !
Nazaj na vrh
Vali



Pridružen/-a: Ned Mar 2006 13:39
Prispevkov: 634

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 16, 2006 18:01    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Obièajno napišem patronažno poroèilo na list A4 format s svojimi podatki v glavi dopisa. Vèasih pa tudi kar roèno izpolnim del zdravnikovega obrazca, ki je namenjen patronažni službi. To napišem brezplaèno,èeprav vem, da oni bolnikom krepko zaraèunajo. Pa naj bo to, v mojem primeru, prispevek za boljše medosebne odnose. Vèasih se pošalim in reèem, da je to delo za "zamorèke". K sreèi teh dopisov ni tako veliko.
Ne vem, kakšne izkušnje imate s tem kolegice?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
apozar



Pridružen/-a: Sre Mar 2006 21:44
Prispevkov: 12
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 24, 2006 14:33    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

Tudi v Kranju pišemo roèno na izpolnjen zdravniški obrazec-del, ki je namenjen patronažni sestri. Seveda brezplaèno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
Gost






PrispevekObjavljeno: Tor Jun 13, 2006 20:28    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

jaz pišem tudi na isti obrazec kot zdravnik na zadnji strani,zaraèunavam ne, pišem si patronažni obisk.

Sonja
Nazaj na vrh
sonja



Pridružen/-a: Pon Feb 2006 14:17
Prispevkov: 185

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 13, 2006 20:32    Naslov sporoèila: Odgovori s citatom

jaz pišem tudi na isti obrazec kot zdravnik na zadnji strani,zaraèunavam ne pišem si patronažni obisk

Sonja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporoèilo
Gost






PrispevekObjavljeno: Sre Jun 14, 2006 21:12    Naslov sporoèila: dodatek Odgovori s citatom

Hvala za odgovore.

V tem èasu sva se z mojim zdravnikom dogovorila. da mu konec leta izstavim raèun in mi bo poravnal tako, da bo vse zakonito,približno 1/4 cene, ki jo on zaraèuna za izpolnjevanje obrazca.Sama izpolnim svoj del obrazca, ki gre na ZPIZ.

S tem sem zelo zadovoljna.
Nazaj na vrh
Gost






PrispevekObjavljeno: Sre Jun 14, 2006 21:14    Naslov sporoèila: manjka moj podpis Odgovori s citatom

Mi raèunalnik nagaja in ni hotel sprejeti podpisanega mnenja.

Pozdrav Mia
Nazaj na vrh
Pokaži sporoèila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Zasebna patronažna dejavnost Èasovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski èas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS