Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu

Zanima me?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu -> Bodoèe zasebnice
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Jana
Gost





PrispevekObjavljeno: Sre Mar 22, 2006 21:25    Naslov sporočila: Zanima me? Odgovori s citatom

Sem patronažna sestra, ki si urejam papirje za zasebno delo. Na Zbornico-Zvezo sem poslala prošnjo za dodelitev koncesije, zdaj pa so me poklicali na sestanek, pa me zanima, kaj te tam sprašujejo, kaj hoèejo vedeti? Je to kot nekakšen izpit, ali zgolj formalnost? Hvala za odgovor.
Nazaj na vrh
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Sre Mar 22, 2006 21:55    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vsekakor to ni izpit; je pogovor o tem kaj in kako boste v zasebništvu delala. Vsaj pri meni je bilo tako. Predvsem pa se zavedajte, da je zasebništvo v patronaži možnost, do katere imate kot izvajalka patronažne zdravstvene nege pravico, èe zanjo izpolnjujete pogoje.
Kar samozavestno, pogumno in vztrajno naprej !
Rolling Eyes
Nazaj na vrh
stanka



Pridružen/-a: Ned Feb 2006 20:41
Prispevkov: 171
Kraj: Limbuš, Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 29, 2006 20:21    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moja izkušnja z Zbornico je kar dobra. Poklicali so me na razgovor, kjer sprašujejo o razlogih za odloèitev za zasebništvo, novostih in prednostih v zasebnem delu, kaj nameravate nuditi... Pozitiven odgovor sem dobila hitro, tako da mi Zbornica v postopku podeljevanja koncesije ni delala težav. Te so se zaèele kasneje na obèini, ki je do zadnje pike upoštevala negativno mnenje ZD, ki pri podeljevanju koncesije ni niti malo pomembno.

Na poti do koncesije je velikokrat kar nekaj ovir, vendar se jih splaèa premagati!!! Veliko poguma, odloèenosti in vztrajnosti vam želim
Stanka Idea
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu -> Bodoèe zasebnice Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS