Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu

nova dopisna èlanica

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu -> Razvedrilo in kratek èas
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
zvezda



Pridružen/-a: Tor Feb 2006 13:03
Prispevkov: 5

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 16:34    Naslov sporočila: nova dopisna èlanica Odgovori s citatom

Živjo punce! Very Happy

Ne boste verjele - prviè pišem, Shocked , huuuuuura zame. Kako vam je kaj všeè moj novi izgled Wink

Lep pozdrav vsem skupaj in lep dan. Se vidimo v Dupleku.

motomatejaN
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 17:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Draga naša zvezdica !
Preprièana sem, da boš jutri zvezdniško blestela kot predavateljica. Saj veš, da bomo stiskali pesti zate ! Vemo pa tudi, da ti samozavesti in znanja ne manjka, torej uspeh ne more izostati.
Ko bi vse naše èlanice vedele, kako zelo me razveselijo, ko se pojavijo v vlogi "dopisnic" našega foruma, bi to verjetno že vse storile. Seveda pa še ni niè zamujenega, saj smo šele dobro zaštartali.
Glede tvoje nove podobe smo pa mi èisto zadovoljni, le da si jo trenutno delita s Klavdijo. Z ozirom na to, da sta skoraj "sosedi" se bosta pa že dogovorili.
Pa varno voĹľnjo ti Ĺľelim. Z motorjem in z drugimi prevoznimi sredstvi.
Nazaj na vrh
sonja



Pridružen/-a: Pon Feb 2006 14:17
Prispevkov: 185

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 18:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Konèno, smo doèakale, èestitam.
Podoba bi bila pa ta boljša.


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po ZdruĹľenje ZPMS forumu -> Razvedrilo in kratek èas Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS