Kazalo po Združenje ZPMS forumu

PriporoĆØila koncedentom na primarni ravni

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Zasebna patronažna dejavnost
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
združenje zpms



Pridružen/-a: Sob Mar 2006 14:32
Prispevkov: 447

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 13, 2007 18:41    Naslov sporočila: PriporoĆØila koncedentom na primarni ravni Odgovori s citatom

Ministrstvo za zdravje: Ministrica: Zofija Mazej KukoviĆØ:

PriporoĆØila za podeljevanje koncesij na primarni ravni




PriporoĆØila za podeljevanje koncesij na primarni ravni - Koncesijska pogodba


_________________
združenje zpms
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mija



Pridružen/-a: Pon Feb 2006 21:30
Prispevkov: 85

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 13, 2007 21:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tole me je malo ganilo.

Ali ima katera od vas v koncesijski pogodbi da je dolžna zagotavljati patronažno službo 365 dni v letu?? ( kot imam jaz)

Zdravniki to v koncesijski pogodbi nimajo, ker imajo le sodelovanje v dežurstvu Zdravstvenega doma. Kdo ve kaj bi dejalo sodiÅ”ĆØe ali je to diskriminacija ali izkoriÅ”ĆØanje??
_________________
Bodi to kar si, ker ostalih je tako preveĆØ.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slavica
Gost





PrispevekObjavljeno: Čet Nov 15, 2007 18:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mislim Mia, da je tale napaka v tvoji koncesijski pogodbi posledica nepoznavanja tega podroĆØja s strani tistih, ki so to pogodbo pripravljali in zlobe tistih, ki so jim take neumnosti sugerirali.
ƈe me spomin na najine skupne, pozno Å”tudenske klopi, ko ste se z Anko suvereno odpravljali v zasebniÅ”tvo, ne moti, je od takrat minilo že 8 let. Å e dobro, da je v praksi drugaĆØe, papir pa tako ali tako marsikaj prenese. MogoĆØe pa ga kljub temu ne bi bilo slabo tega nesmisla odreÅ”iti s kakÅ”nim aneksom h koncesijski pogodbi.
V moji koncesijski pogodbi, in verjamem, da tudi v drugih, so navedeni enaki pogoji kot v pogodbi z ZZZS. Wink
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po Združenje ZPMS forumu -> Zasebna patronažna dejavnost Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu


Powered by Patronaza © 2010 Združenje ZMPS